Samsung Müşteri Hizmetleri

Samsung Müşteri Hizmetleri
Samsung Müşteri Hizmetleri

Samsung Teknik Servisi

Samsung Müşteri Hizmetleri ev için ve yoğun kullanım gerektiren eşyalar denince ilk akla gelen markaların başında Samsung ürünleri gelmektedir. Samsung Servisi olarak gündelik hayatta en yoğun ve sık kullandığımız cihazlar beyaz eşyalardır diyebiliriz. Çamaşır makineleri, Buzdolabı, bulaşık makineleri ve klimalar en fazla kullanılan cihazlardır. Samsung Servisi ekibimiz sizlere en pratik şekilde cihazınızı, makinenizi servise götürmeden bulunduğu yerde gerekli tüm becerilerini kullanarak çözümler üretmektedir.

Beyaz eşyalar kullanıcısına bağlı olarak daha uzun ömürlü olurlar. Lütfen ürünlerinizin kullanım kılavuzlarını dikkatlice okuyunuz. Çamaşır makinelerinde programlama hataları, buzdolabında yaz ve kış kullanımları, bulaşık makinelerinde dizim hataları sıkça görülür. Beyaz eşyaların daha az arıza çıkarması bir bakıma sizin elinizdedir

Samsung Çağrı Merkezi ve Teknik Destek Numaraları

Aşağıdaki iletişim adreslerinden samsung müşteri temsilcisine bağlanarak her türlü yardım ve destek talebinde bulunabilirsiniz.

⌛ Ortalama Servis Süresi : 60 Dakika✅✅
✅ Servis Yorumu : 5.0 ⭐⭐⭐⭐⭐ + (188 Değerlendirme)✅✅
⏰ Çalışma Saatleri : 09:00-21:00✅✅
📱Samsung Servisi Telefonu : 0850 307 44 18✅✅

Samsung Müşteri Hizmetleri Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Samsung ürünlerinizde yaşadığınız sorunlarla ilgili merak ettiğiniz birçok soruya burada cevap bulabilirsiniz. Samsung Servisi SSS bölümümüz, sizlere daha iyi hizmet sunmak amacıyla tasarlanmıştır.

  1. Teknik servisi nasıl arayabilirim? Samsung Servisi’ne ulaşmak için iletişim sayfamızdaki bilgileri kullanabilir veya online formumuzu doldurabilirsiniz.
  2. Servis talebi ne kadar sürede yanıt alır? Servis talepleriniz genellikle aynı gün içinde değerlendirilir ve mümkünse hemen hizmet sağlanır.
  3. Hangi Samsung ürünleri için servis hizmeti alabilirim? Samsung beyaz eşya, klima, kombi ve ev aletleri gibi birçok ürün kategorisinde servis hizmeti sunmaktadır.
  4. Garanti süresi dolmuş ürünler için servis hizmeti alabilir miyim? Evet, garanti süresi dolmuş ürünleriniz için de Samsung Servisi’nden hizmet alabilirsiniz.
  5. Teknik servis hizmeti ücretli midir? Servis talepleriniz değerlendirildikten sonra size bilgi verilir ve onayınız alındıktan sonra ücretlendirme yapılır.

Samsung Servisi olarak, her türlü sorunuz için size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Daha fazla bilgi veya destek için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Hemen Ara