Hakkımızda

Firmamız elektronik cihazların bakım ve onarım işleri ile ilgilenir. Müşteri memnuniyetine vermiş olduğumuz önem doğrultusunda ekiplerimiz her zaman titizlikle çalışmalarını sürdürür. Ekiplerimiz her türlü beyaz eşya, kombi, klima, televizyon, ev aletleri ürünlerinin bakım ve onarımı ile ilgilenir. Alanında uzman elemanlarımızın vermiş olduğu tüm hizmetler garantili servis hizmeti kapsamındadır.

120’ye yakın servis ekibimiz ile yaşadığınız her türlü elektronik ve mekanik cihaz sorunları ile ilgileniriz. Bünyemizde çalışan ekiplerimizin size en iyi hizmeti sunabilmesi adına ekiplerimize düzenli olarak eğitimler veririz. Teknolojik cihazlarımız ve uzman elemanlarımız sayesinde yaşadığınız sorunlardan kısa sürede kurtulmanızı sağlarız. Firma olarak kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı çerçevesinde çalışmalarımızı sürdürürüz.

Cihazlarınız ile ilgili yaşadığınız arıza durumlarında teknik servisimiz aynı gün içerisinde servis imkânı sunar. Bünyemizde çalışan teknik ekiplerimizin tamamı MYK yetki belgesine sahiptir. Sektörde uzun yıllardır hizmet veren firmamız her zaman kalite ve güven anlayışı ile çalışmalarını sürdürür. Firmamızdan almış olduğunuz hizmetlerin tamamı faturalı kurumsal servis hizmeti kapsamındadır. Firmamız kredi kartı ile kolay ödeme imkânı da sunuyor.

Televizyon, kombi, beyaz eşya, ev aletleri günümüzde sıklıkla kullanılan cihazlardır. Kullanıma bağlı olarak bazen de teknik sebeplerle bu cihazlarda arıza durumları söz konusu olabilir. Bu gibi durumlarda kaliteli hizmeti ile tanınan firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Online Servis Hizmetimiz sayesinde Türkiye genelinde servis hizmeti imkânı sağlarız. Nerede olursanız olun firmamızdan bakım ve onarım hizmeti alabilirsiniz.

Hemen Ara