Arçelik Müşteri Hizmetleri

Arçelik Müşteri Hizmetleri
Arçelik Müşteri Hizmetleri

ARÇELİK Teknik Servisi

Arçelik Müşteri Hizmetleri ev için ve yoğun kullanım gerektiren eşyalar denince ilk akla gelen markaların başında Arçelik ürünleri gelmektedir. Arçelik Servisi olarak gündelik hayatta en yoğun ve sık kullandığımız cihazlar beyaz eşyalardır diyebiliriz. Çamaşır makineleri, Buzdolabı, bulaşık makineleri ve klimalar en fazla kullanılan cihazlardır. Arçelik Servisi ekibimiz sizlere en pratik şekilde cihazınızı, makinenizi servise götürmeden bulunduğu yerde gerekli tüm becerilerini kullanarak çözümler üretmektedir.

Beyaz eşyalar kullanıcısına bağlı olarak daha uzun ömürlü olurlar. Lütfen ürünlerinizin kullanım kılavuzlarını dikkatlice okuyunuz. Çamaşır makinelerinde programlama hataları, buzdolabında yaz ve kış kullanımları, bulaşık makinelerinde dizim hataları sıkça görülür. Beyaz eşyaların daha az arıza çıkarması bir bakıma sizin elinizdedir. Emre geldi gitti.

ARÇELİK Çağrı Merkezi ve Teknik Destek Numaraları

Aşağıdaki iletişim adreslerinden Arçelik müşteri temsilcisine bağlanarak her türlü yardım ve destek talebinde bulunabilirsiniz.

⌛ Ortalama Servis Süresi : 60 Dakika✅✅
✅ Servis Yorumu : 5.0 ⭐⭐⭐⭐⭐ + (188 Değerlendirme)✅✅
⏰ Çalışma Saatleri : 09:00-21:00✅✅
📱Arçelik Servisi Telefonu : 0850 307 44 18✅✅

ARÇELİK Müşteri Hizmetleri Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Arçelik ürünlerinizde yaşadığınız sorunlarla ilgili merak ettiğiniz birçok soruya burada cevap bulabilirsiniz. Arçelik Servisi SSS bölümümüz, sizlere daha iyi hizmet sunmak amacıyla tasarlanmıştır.

  1. Teknik servisi nasıl arayabilirim? Arçelik Servisi’ne ulaşmak için iletişim sayfamızdaki bilgileri kullanabilir veya online formumuzu doldurabilirsiniz.
  2. Servis talebi ne kadar sürede yanıt alır? Servis talepleriniz genellikle aynı gün içinde değerlendirilir ve mümkünse hemen hizmet sağlanır.
  3. Hangi Arçelik ürünleri için servis hizmeti alabilirim? Arçelik beyaz eşya, klima, kombi ve ev aletleri gibi birçok ürün kategorisinde servis hizmeti sunmaktadır.
  4. Garanti süresi dolmuş ürünler için servis hizmeti alabilir miyim? Evet, garanti süresi dolmuş ürünleriniz için de Arçelik Servisi’nden hizmet alabilirsiniz.
  5. Teknik servis hizmeti ücretli midir? Servis talepleriniz değerlendirildikten sonra size bilgi verilir ve onayınız alındıktan sonra ücretlendirme yapılır.

Arçelik Servisi olarak, her türlü sorunuz için size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Daha fazla bilgi veya destek için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Hemen Ara